Menu

Kamery

Mobilny panel solarny ładowarka solarna 5W micro USB Spacetronik SP-S01

5903031021042

Nowy produkt

88,61 zł

Dodaj do listy życzeń

Panel słoneczny dla kamer zewnętrznych, telefonu i nie tylko!

Uzyskaj nieprzerwaną energię słoneczną dla swojej kamery, lampy i innych urzadzeń. Nigdy więcej nie martw się o niski poziom baterii. Korzystając z ładowarki solarnej marki Spacetronik będziesz mógł zapomnieć o irytującym rozkładaniu drabiny i wdrapywaniu się w celu wymiany baterii. Po prostu ustaw i zapomnij. Nie tylko oszczędzasz czas, ale także pieniądze.

Panel fotowoltaiczny do kamer

Żadna pogoda mu nie straszna

Ładowarka solarna SP-S01 posiada odporną na warunki atmosferyczne konstrukcję do montażu na zewnątrz. Dzięki szklanej powierzchni i solidnej ramie, bateria poradzi sobie ze wszystkimi figlami płatanymi przez pogodę.

panel solarny mobilny

Zyskaj najwięcej energii

Uzyskanie najlepszego słońca jest niezbędne dla optymalnej wydajności. Zestaw Spacetronik jest wyposażony w regulowany wspornik montażowy o kącie 100°, który umożliwia łatwe ustawienie lub pochylenie panelu i zapewnienie maksymalnej ekspozycji na światło słoneczne. Połącz swoją kamerę za pomocą długiego woodpornego 3-metrowego kabla Micro USB i znajdź najlepsze miejsce, montując panel np. na dachu, gałęzi drzewa, ścianie...

Panel solarny z uniwersalnym gwintem 1/4"

Dzięki zastosowaniu na tylnej obudowie jednego z najbardziej uniwersalnych gwintów, możemy korzystać z ładowarki solarnej wszędzie gdzie tylko chcemy. Na rynku znajduje się mnóstwo uchwytów z gwintem 1/4 cala, począwszy od wolnostojących tripodów, kończąc na klipsach, które można zamocować prawie w każdym miejscu. 

Zawartość zestawu
- panel słoneczny z 3m kablem
- uchwyt montażowy
- instrukcja obsługi
- kołki montażowe

Specyfikacja techniczna
Power max 5.3W
Tolerancja +/- 5%
Napięcie 5.0V
Natężenie 0.5A
Max. Napięcie 7.2V
Max natężenie 0.56A
Testowane w warunkach 1000W/m2, AM1.5, 25℃
Wymiary panelu(szer x wys x gr): 11,9 x 17,4 x 1cm

Porównaj