Gniazdo WiFi Kruger&Matz Connect P3 Tuya
Stacja lutownicza z regulacją temperatury wykonana z wysokiej jakości materiałów, prosta budowa zapewnia długie i bezproblemowe godziny pracy, przeznaczona do ogólnych napraw elektrycznych i elektronicznych.
Najważniejsze cechy:
Szerokie zastosowanie
Stacja lutownicza świetnie sprawdzi się w domowych warsztatach jak również w profesjonalnych serwisach do pracy z bardziej wymagającymi elementami. Duża dostępność różnego rodzajów grotów na rynku pasujących do stacji sprawia, że urządzenie jest wyjątkowo funkcjonalne.
Regulacja temperatura
Urządzenie wyposażone jest w potencjometr, którym w wygodny i prosty sposób możemy dobrać odpowiednią temperaturę pracy. Stacja pozwala na pracę w zakresie 160C-480 °C.
Wysoka jakość
Produkty marki XTREME charakteryzują się najwyższym poziomem jakości. Do produkcji stacji lutowniczej zastosowano materiały charakteryzujące się najlepszymi właściwościami, daje to gwarancję że urządzenie będzie stabilnie utrzymywać zadaną temperaturę podczas pracy a nagrzanie grota zajmie tylko chwilę.
Wygodna i bezpieczna praca
Wygodna poręczna kolba wykonana jest z materiału, który zapewnia pewny i stabilny chwyt urządzenia dzięki czemu mamy pewność że lutownica przypadkowo nie wysunie się z ręki. Aby zapewnić najwyższy komfort użytkownikowi urządzenie wyposażone jest w podstawkę która pozwala na wygodne odłożenie nagrzanej kolby. W podstawie znajduję się także gąbka do czyszczenia grotu oraz włącznik urządzenia.
Specyfikacja:
Elementy eksploatacyjne pasujące do urządzenia:
Gniazdo WiFi Kruger&Matz Connect P3 Tuya
Akumulator żelowy Rebel 12V 7Ah
Wtyk SAT F 6,8mm+uszczelka
Konwerter 3RCA na HDMI Spacetronik 3RCACHD02
Waga łazienkowa bluetooth 180kg
Ładowarka akumulatora 20V 2Ah/4Ah Rebel Tools
Filtr sieciowy 1,5m ARC-5 czarny
JVC HA-F10C Słuchawki
Lutownica do stacji 39
Stacja lutownicza PR-ZD-928
Lutownica 30/70W pistolet
Stacja lutownicza PR -ZD-99
Precyzyjna lutownica kolbowa z regulacją temperatury 60W
Lutownica gazowa - zestaw (FK-062)
Gaz uniwersalny do zapalniczek 300ml
Lutownica LTA /transformatorowa/ 75W
Lutownica z wtykiem zapalniczki 12V 40W
Spawarka zgrzewarka do plastiku tworzyw sztucznych 50W BOX
Lutownica z regulacją temperatury
Lutownica gazowa PR-102
Lutownica LTB /transformatorowa/ 100W
Lutownica gazowa PR-101
Lutownica 507C /transform./ 100W
Lutownica 30/130W pistolet - ceramiczna grzałka
check_circle
check_circle
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane